MČR v aquatlonu

V sobotu 31. března se v Jablonci nad Nisou uskutečnil druhý závod Českého poháru v aquatlonu, který byl současně i mistrovstvím ČR jednotlivců a družstev. Plavecká část se konala v tamním plaveckém bazénu, běh následoval na dráze ve sportovním areálu Střelnice.

Výprava triatlonové sekce Plaveckého klubu si vedla výborně. Mezi mladšími žáky, kteří absolvovali 200 metrů plavání a 2 km běh, zvítězil Hynek Hrdlička, který o svém vítězství rozhodl v běžecké části. Po plavání vedoucí Šimon Michálek závod bohužel nedokončil. Stříbrné medaile v mistrovském závodě vybojoval dorostenec Filip Michálek a dorostenka Anna Hrdličková. Jakub Hrdlička pak ve stejné kategorii, která absolvovala 400 m plavání a 5 km běhu, skončil šestý.

Mezi 25 oddíly obsadil Plavecký klub druhé místo.

Všem děkujeme za skvělé výkony i reprezentaci oddílu a přejeme hodně úspěchů v nové sezoně.