Zimní Mistrovství ČR 12-ti letého žactva Trutnov

Mezi plaveckou elitu ročníku 2012 se probojovala Vanda Gregorová a Terezie Kinterová. Obě děvčata prokázala velkou chuť bojovat.
Terezce se podařilo obhájit vítězství na trati 200M, na které zatím nenašla přemožitelku. Krásné 3. místo získala na poloviční distanci 100M. V závodě 400PZ doplavala na 8. místě a na 200VZ a 400VZ byla shodně na 10. místě.
Pro Vandu byl tento šampionát premiérou a kvalifikovala se na něj třemi starty. Za poslední rok udělala velký posun vpřed a tak právem mohla okusit chuť velkých závodů. Nejlépe si vedla na trati 100Z, kde si vyplavala 22. místo. V další disciplíně 100VZ byla 23. a na 100 PZ dohmátla jako 26. Všechny zaplavané časy byli zárověň jejími osobáky.
Oběma děvčatům gratulujeme. Zároveň gratulujeme trenéru Janu Šimkovi, k perfektní přípravě a načasování formy.