Špelin in Vesnin Memorial, Slovinsko

Minulý víkend 19.-20.11. 2016 byl zároveň náročný i pro plaveckou partu již ostřílených závodníků.
Početná skupina ve složení: Gregorová Vanda, Hronešová Denisa, Kinterová Terezie, Lepičová Adéla, Šimková Karolína, Hejlíček Viktor, Kopřiva Filip, Michálek Filip, Novotný Vojtěch a Pospíšil Matyáš odjela reprezentovat klub, ale i Českou republiku do 520 kilometrů vzdáleného Slovinska do města Kranj. Kromě našeho klubu se závodů zúčastnili plavecké oddíly ze Slovinska, Itálie, Rakouska, Chorvatska a Slovenska. Po dlouhé cestě a aklimatizaci na místní vodu se nejvíce radovala nejmladší členka výpravy Terezie Kinterová, která získala zlato na své oblíbené trati 200 M, 3 stříbrné přidala na 200 VZ, 400 VZ a 400 PZ a svou sbírku doplnila bronzem za 100 M. Důvod k radosti měla i Vanda Gregorová, která byla první na 100 PZ a třetí na 200 Z a Karolína Šimková, která si vyplavala stříbro na 100 P a bronz na trati 200P. Další bronzovou medaili získali Filip Michálek a Matyáš Pospíšil za 1500 VZ.Další členové výpravy si také vedli dobře. Většina jejich startů skončila umístěním v první desítce. Všem plavcům gratulujeme!!!